Zaznacz stronę

Magdalena Burna

Psychoterapia w nurcie Gestalt – Gabinet w Warszawie

Magdalena Burna - ZnanyLekarz.pl

Miejsce terapii

Gabinet w Warszawie

Telefon

+48 503 007 402

Adres email

m.burna@gabinetprzystan.pl
Jestem psycholożką i psychoterapeutką Gestalt. Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz czteroletnią Szkołę Psychoterapii Gestalt w Warszawie. Aktualnie przygotowuję się do uzyskania certyfikatu Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt (EAGT). Nieustannie się rozwijam, uczestnicząc w szkoleniach i treningach u polskich i międzynarodowych nauczycieli Gestalt.

Gestalt jest nurtem, w którym pracuję, który nieustannie poznaję i w którym przeszłam własną psychoterapię. Bliskie są mi jego założenia, takie jak: wolność, odpowiedzialność – rozumiana jako aktywne współtworzenie swojego doświadczenia, wiara w potencjał każdej osoby do samoregulacji i kreatywnego odpowiadania na warunki środowiska, przekonanie o niepowtarzalności każdego z nas.

Zapraszam Cię na spotkanie m.in. jeżeli: doświadczasz trudnych uczuć (np. lęku, depresji, obniżonego nastroju, poczucia braku sensu, obniżonego poczucia własnej wartości itd.), kłopotów w relacjach (osobistych i zawodowych), stoisz przed ważnym wyborem, chcesz lepiej zrozumieć swój zwyczajowy sposób działania i reagowania, przyjrzeć się ważnym wydarzeniom z Twojej teraźniejszości lub przeszłości lub po prostu poprawić jakość życia.
Oprócz pracy psychoterapeutycznej, posiadam 10-letnie doświadczenie biznesowe w pracy z menedżerami zarządzającymi w korporacjach, co pozwala mi dobrze rozumieć trudności psychologiczne bezpośrednio związane z pracą w biznesie: stres (w tym również informacyjny), presja wyników, konflikty interpersonalne, wypalenie zawodowe.

Prowadzę psychoterapię przyjazną dla osób LGBT oraz cały czas poszerzam swoją wiedzę z zakresu gender, sexual and relationship diversity.

Pracuję w języku polskim i angielskim. Przestrzegam Kodeksu Etycznego Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów PTPG/EAGT.

 

Przyjmowanie klientów

Jeśli chcesz zadać pytanie lub umówić się na spotkanie zachęcam do kontaktu.

Cennik (gabinet w Warszawie)

Sesja konsultacyjna 160 zl (50 min)

Sesja terapeutyczna 160 zl (50 min)

Sesja konsultacyjna/ terapeutyczna w języku angielskim 180 zl (50 min)

Gabinet stacjonarny w Warszawie

Spotkania odbywają się stacjonarnie:

Gabinet PrzyStań – Warszawa,  Żurawia 47, 4 piętro, pokój 425

Joanna Więckowska-Grzywacz

Małgorzata Rybicka

Magda Burna